جدیدترین اخبار

اخبار 1

برگزاری نمایشگاه مشاغل و دستاوردهای دانشجویی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی نیم ور

نمایشگاه کسب و کار خوداشتغالی و دستاوردهای دانشجویی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی نیم ور برپا شد.

این نمایشگاه با تلاش دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه و انجمن علمی دانشجویی معماری در محوطه این دانشگاه برپا شد.

در این نمایشگاه، دانشجویان رشته های معماری، عمران، کامپیوتر و حسابداری آثار خود را ارائه کرده‌اند و هدف ازبرپایی این نمایشگاه به نمایش درآوردن آثار دانشجویان و فرصت دادن به آنان برای انجام فعالیت‌های بیشتر در زمینه های هنری و فرهنگی است.

از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه که دستاوردهای دانشجویان را در زمینه ی صنایع دستی به معرض نمایش عموم قرار داده، حمایتاز جوانان، تولیدات داخلی و اشتغال است.

آشنایی دانشجویان با محیط کسب و کار، ایجاد فرصت کسب و کار در محیط دانشجویی، ایجاد فضای مناسب برای تعامل دانشجویان با شرکت‌ها و کمک به بهبود فضای کسب و کار با توانمندسازی و اشتغال دانش‌آموختگان از طریق توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه محصولات نوآورانه دانشجویان، صنایع دستی ، کیف دوزی دستی، آثار هنری نقاشی،  سوغات شهر نیم ور، محصولات تولید شده سنگی و.... عرضه شد.

این نمایشگاه همزمان با هفته مشاغل به مدت یک هفته در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی نیم ور جهت بازدید علاقمندان دایر می باشد.

آدرس ما در سروش

جستجو در سایت

نمایش اوقات شرعی