جدیدترین اخبار

اخبار 1

گرامیداشت روز دانشجو

همزمان با 16 آذر گرامیداشت روز دانشجو ویژه برنامه روز دانشجو با حضور اکثریت دانشجویان ،پرسنل و اساتید مرکز برگزار گردید.

در این مراسم باشکوه میهمانان ویژه ای از قبیل: معاون محترم فرماندار جناب آقای محمدامینی،بخشدار محترم جناب آقای براتی زاده،ریاست محترم شورای اسلامی شهر نیم ور جناب آقای فیروزی و دبیر محترم کمیسیون امور دانشجویی فرمانداری جناب آقای ناظری نیز حضور داشتند.

این مراسم ابتدا با تلاوت آیات کلام الله مجید ربانی آغاز و سپس در ادامه ریاست محترم مرکز نیم ور جناب آقای مهندس آقاجانی ضمن عرض خیر مقدم خدمت دانشجویان محترم،روز دانشجو را خدمت دانشجویان تبریک عرض نمودند و به فرمایشات مقام معظم رهبری  که فرمودندز دانشگاه همیشه و در همه جا این انتظار هست که محل جوشش و اوج دو جریان حیاتی در کشور باشد:اول،جریان علم و تحقیق و دوم ،جریان آرمان گرایی ها و آرمان خواهی ها و هدفگذاری های سیاسی و اجتماعی" اشاره نمودند.

در ادامه برنامه معاون محترم فرمانداری شهرستان محلات جناب آقای محمدامینی ضمن عرض تبریک به دانشجویان به مناسبت روز دانشجو و تسلیت به مناسبت ایام عزاداری آخرین روزهای ماه صفر افزودند روز دانشجو برای دانشجویان یک روز خاص می باشد که شور و شوق دانشجویی در بین دانشجویان به چشم می خورد و من امیدوارم شما دانشجویان محترم بتوانید آینده سازان این مرز و بوم باشید.

پس از صحبت های جناب آقای محمدامینی، سخنران محترم برنامه حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای رستگار از اساتید حوزه و دانشگاه در رابطه با جریانات 16 آذر سال 1332 مطالبی را بیان نمودند و افزودند روز 16
آذر سال 1332 تعدادی از دانشجویان ما به شهادت رسیدند.

ایشان در ادامه درخصوص فضیلت علم و دانش از دیدگاه انبیا مطالبی را بیان نمودندو و در ادامه تصریح نمودند روحیه دانشجو  باید روحیه استکبار ستیزی باشد .ایشان افزودند در حال حاضر یکی از ویژگی های دانشجویان ما عدالت طلبی است.

استاد رستگار در ادامه افزودند در زمان جنگ تحمیلی اکثر فرماندهان و شهدای این انقلاب از دانشجویان بودند از قبیل شهید زین الدین که هرساله در قم برای ایشان مراسم یابود برگزار می گردد.

پس از صحبت های استادرستگاری از دانشجویان برتر علمی در رشته های مختلف تحصیلی با حضور مسولین و مدعوین محترم، با اهدا هدایایی تجلیل به عمل آمد.

این مراسم روز چهارشنبه 94/9/18 برگزار گردید.

آدرس ما در سروش

جستجو در سایت

نمایش اوقات شرعی