جدیدترین اخبار

اخبار 1

برگزاری مراسم تجلیل از اساتید مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیم ور

برگزاری مراسم تجلیل از اساتید مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیم ور

به منظور گرامیداشت یاد و خاطره معلم شهید استاد مرتضی مطهری و پاسداشت مقام شامخ استاد مراسمی با همین عنوان در مجموعه پاسارگاد شهر نیم ور برگزار شد.این مراسم با حضور ریاست جهاد دانشگاهی استان مرکزی، فرماندار شهرستان محلات، فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان محلات و جمع کثیری از اساتید مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی و خیرین و نیکوکاران شهر نیم ور برگزار گردید.

سرپرست مرکز علمی کاربردی نیم ور ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به نقش محوری استاد و معلم اشاره کرد و گفت: معلمان این توانایی را دارند که انسان ها را از دانستن به فهم و از فهم به بینش برسانند.

علی عباس رئیس محمدی در ادامه افزود: انسان ها بعد از والدین بیشترین تاثیر را از معلمانشان می پذیرند و تعهد و پایبندی به اصول اخلاقی و اسلامی را در روان فرزندان حک می کنند.

در ادامه مراسم ریاست جهاد دانشگاهی استان مرکزی ضمن قدردانی از اساتید و همکاران مرکز نیم ور گفت: اساتید و معلمان نقش اساسی و مهم در جهت تعالی و رشد سرمایه های جامعه دارند.

دکترسیدجعفر نظام دوست با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری افزود: طی سال های گذشته اقدامات خوبی در زمینه آموزشی و فرهنگی در سطح شهر نیم ور انجام شده است و خوشبختانه شاهد تحولات مثبتی در این خصوص هستیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مرکز علمی کاربردی نیم ور تاکنون به همت خیرین و با تلاش مجموعه کاری خود توانسته بیش از 1500 دانشجو در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در رشته های مختلف را فارغ التحصیل کند.

ایشان در خاتمه خواستار توجه هرچه بیشتر مسئولین شهرستان و نیکوکاران منطقه به این مرکز به عنوان تنها مرکز آموزش عالی شهر نیم ور شدند.

فرماندار شهرستان محلات نیز در این مراسم گفت: اساتید باید در تحقیقات علمی خود به دنبال کسب علم ، تعالی ، توسعه و پیشرفت کشور باشند.

دکتر علی زینی وند ضمن گرامیداشت روز معلم افزود: آموزش صحیح در زندگی انسان ها نقش بسزایی دارد و این نقش مهم را معلمان همواره در زندگی بشریت ایفا می کنند.

در ادامه این مراسم از خیرین و اساتید مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیم ور با اهدا گل و هدایا تقدیر و تشکر بعمل آمد.

این مراسم با اجرای برنامه های شاد و متنوع همراه بود و در خاتمه از میهمانان و مدعوین با صرف شام پذیرایی گردید.

این مراسم روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه در مجموعه پاسارگاد شهر نیم ور برگزار شد.

آدرس ما در سروش

جستجو در سایت

نمایش اوقات شرعی