جدیدترین اخبار

اخبار 1

برگزاری تریبون انتخاباتی

برگزاری تریبون آزاد انتخاباتی

در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر وروستا، برنامه          تریبون آزاد در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیم ور برگزار گردید.

دانشجویان در این برنامه ضمن مطرح کردن  دغدغه ها ، نقطه نظرات ، پیشنهادات و  انتقادات ، در مورد کاندیداها به بیان مشکلات اقتصادی و انتظارات قشر دانشجو از رییس جمهور منتخب پرداختند .

در این برنامه که با استقبال چشمگیر دانشجویان همراه بود، دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیم ور در فضایی باز و آزاد، به بیان ویژگی‌های کاندیدای اصلح پرداختند و خواسته‌های خود را از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کردند.

در این تریبون دانشجویان در رابطه با موضوعات مختلفی از جمله انتخابات ریاست جمهوری؛ باید ها و نباید ها، ویژگی های رئیس جمهور، تبلیغات ریاست جمهوری؛  اولویت های دولت آینده: اقتصاد، سیاست یا فرهنگ؟، انتظارات دانشجویان از رئیس جمهور آینده به بیان نظرات خود پرداختند.

در این رویداد با مطرح کردن سوالاتی همچون چرا رای می دهیم، حضور ما پای صندوق های رای چه تاثیری در آینده کشور خواهد داشت و در انتخاب کاندیدای مورد نظر خود به چه مواردی باید توجه کرد ؟ در این مراسم دانشجویان دیدگاه خود را در خصوص انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رای بیان کردند.

دانشجویان رفع مشکل بیکاری و ایجاد بازار کار را از مطالبات به حق خود دانسته و کاندیدای اصلح را کسی دانستند که بتواند به این معضل جامعه پایان دهد. برخی دیگر مشکل اقتصاد و روابط خارجه را مشکل روز دانسته و داشتن برنامه برای حل  این مشکلات را خوستار شدند.

دانشجویان همچنین در خصوص رای دادن و رای ندادن و اثرات این دو با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.

این تریبون آزاد در فضایی آزاد و سالم و با رعایت احترام به سلیقه ها ی مختلف با همت اعضای انجمن دانشجویی مرکزنیم ور روز سه شنبه 26/2/1396 ساعت 11برگزار شد.

آدرس ما در سروش

جستجو در سایت

نمایش اوقات شرعی